Szkolenia i konferencje

Wyjazdy szkoleniowe i konferencyjne to wartościowa forma podnoszenia kwalifikacji pracowników firmy, która przekłada się na lepsze osiągnięcia firmy i bardziej kompetentny zespół. Współpracujemy z ekspertami z całej Polski, szkoleniowcami i osobami medialnymi. Szkolenia i konferencje mogą być wzbogacone warsztatami prowadzonymi przez naszych ekspertów oraz atrakcjami dodatkowymi, które pozwolą urozmaicić spotkanie i zachęcić do wzięcia w nim udziału. Spotkania te odbywają się w warunkach odmiennych od biurowej codzienności, co niewątpliwie sprzyja zdobywaniu wiedzy.

Lokalnie czy międzynarodowo?

We współczesnych realiach rynkowych, konferencje, które dają możliwość wymiany doświadczeń branżowych, są nie do przecenienia. Pracownicy potrzebują kontaktów zarówno na gruncie polskim, jak i międzynarodowym. Podpowiadamy, gdzie najlepiej zorganizować konferencję i czym ją wzbogacić. Wiemy, co spotyka się z największym uznaniem, jakim ekspertom warto zaufać i jakie atrakcje najlepiej urozmaicają tak wymagające przedsięwzięcie.

Szkolenia, które nie pozwalają stać w miejscu!

Miałeś okazję być na szkoleniu, gdzie było dużo teorii i brak praktycznej wiedzy? My niestety tak, ale te doświadczenia pozwalają nam dziś organizować szkolenia, które skutecznie rozwijają kompetencje uczestników. Tu potrzebni są zaprawieni w bojach trenerzy praktycy i właściwa atmosfera wydarzenia.

Najważniejsze wydarzenie w życiu organizacji

Konferencja lub szkolenie może stać się jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu firmy. Warunek jest jeden: nie poddać się rutynie. Właśnie dlatego dbamy o to, by za każdym razem było inaczej i nieszablonowo!

Nasza oferta

Bo marzenia są po to by je spełniać!

Pomagamy w organizacji podróży biznesowych i misji gospodarczych. Tworzymy niepowtarzalne wyjazdy indywidualne, grupowe wyjazdy motywacyjne i integracyjne, eventy, szkolenia a także wyjazdy nurkowe i narciarskie. Doradzamy, planujemy i dbamy o sprawny przebieg wszystkich wydarzeń. Tworzymy niepowtarzalne okazje do poznawania samych siebie, nowych miejsc, znalezienia inspiracji i zdobywania nowych doświadczeń poza murami firmy. Robimy to z pasją! Mamy za sobą ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 000 osób.