Wyjazdy narciarskie

Aktywny wypoczynek to doskonała odskocznia i kompensacja wysiłku związanego z codzienną pracą. Świeże, górskie powietrze, ruch i niezapomniany krajobraz ośnieżonych szczytów wprawi Państwa klientów w wyśmienity nastrój. Coraz popularniejsze wakacje na śniegu dostarczają mnóstwa niezapomnianych wrażeń, a zima – już nie taka straszna – nabiera uroku. Zespół Sky Dreams zapewnia organizację wszystkich świadczeń od zakwaterowania, przez wyżywienie i nabycie karnetów narciarskich po przeprowadzenie najróżniejszych animacji na stoku i w hotelu sprzyjających integracji grupy oraz wzmacnianiu relacji biznesowych.

Indywidualne planowanie

Wyjazd narciarski, podobnie jak garnitur ślubny, powinien być szyty na miarę. Dlatego oczekiwania uczestników konfrontujemy z ich umiejętnościami i stylem jazdy. I dlatego też, każdą podróż planujemy indywidualnie. Tu nie ma miejsca na przypadek! Zapewniamy uczestnikom bezpieczny, aktywny wypoczynek oraz atrakcyjną rozrywkę. Każdego dnia!

Personalizowane wyjazdy dla wyjadaczy?

Jako miłośnicy nart, snowboardu i dobrej zabawy, doskonale rozumiemy potrzebę dostosowania wyjazdu do poziomu uczestników. Korzystaliśmy z białych tras niemal na całym świecie, dlatego wiemy, gdzie naprawdę warto czerpać z zimowej energii! Planujemy nietypowy scenariusz i organizujemy zaskakujące atrakcje.

Nasza oferta

Bo marzenia są po to by je spełniać!

Pomagamy w organizacji podróży biznesowych i misji gospodarczych. Tworzymy niepowtarzalne wyjazdy indywidualne, grupowe wyjazdy motywacyjne i integracyjne, eventy, szkolenia a także wyjazdy nurkowe i narciarskie. Doradzamy, planujemy i dbamy o sprawny przebieg wszystkich wydarzeń. Tworzymy niepowtarzalne okazje do poznawania samych siebie, nowych miejsc, znalezienia inspiracji i zdobywania nowych doświadczeń poza murami firmy. Robimy to z pasją! Mamy za sobą ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 000 osób.