Eventy

Jako Skydreams realizujemy projekty eventowe - zarówno te kameralne jak i na większą skalę. Łączymy naszą pasję do kreowania, pomysłowość, zdolności organizacyjne i doświadczenie aby stworzyć coś niespotykanego, niekonwencjonalnego – po prostu wyjątkowego. Wierzymy, że w ten sposób uda nam się przekazać uczestnikom wartości, jakimi na co dzień kierują się firmy. Budujemy niezapomniane doświadczenia, które na długo pozostają w pamięci. Nasze motto brzmi: nie ma rzeczy niemożliwych!

Wiele działań w jednym czasie

Event to przedsięwzięcie, które wymaga skoordynowania wielu działań w jednym czasie. Łączy skrajnie różne elementy w harmonijną całość. To praca dla ludzi, którzy mają stalowe nerwy, głowy pełne pomysłów i świetnie bawią się w sytuacjach nieprzewidywalnych. Mowa o nas!

Doświadczenie niejedno ma imię

Organizacja takich wydarzeń oparta jest na pracy doświadczonego zespołu, który integruje kilka niezawodnych cech: wyobraźnię, drobiazgowe planowanie, zdolność przewidywania różnych sytuacji oraz cierpliwość!

Pomysł i technologia

Z pomocą przychodzą nam autorskie rozwiązania, które usprawniają każde wydarzenie, między innymi technologie mobilne w postaci platformy do reje­stracji uczestników czy powiadomienia SMS.