Imprezy integracyjne

Wyjazdy integracyjne dla pracowników i klientów firm stały się bezsprzecznie istotnym i szeroko docenianym elementem rocznych planów marketingowych. Są one również nieocenionym wsparciem sprzedaży i wyjątkowym narzędziem do budowania wartościowych i długotrwałych relacji biznesowych. Miejscem dla takiego spotkania może być każdy punkt na ziemi, granicę bowiem stanowi tylko nasza wyobraźnia. O sukcesie firmy decydują ludzie. Dlatego warto zaprosić ich do udziału we wspólnym, integrującym projekcie, tak, aby w szczególny i efektywny sposób wyróżnić i zmotywować swoich pracowników lub wynagrodzić swoich klientów.

Oczekiwania i cel

Dokąd chcesz zabrać swój zespół? Co chcesz przez to osiągnąć? Liczy się dla Ciebie spokój i bezpieczeństwo czy może wolisz gdy adrenalina porywa do działania?

W ciągu 11 lat zorganizowaliśmy 350 imprez w 80 krajach. Wprowadziliśmy niezapomniane emocje do życia ponad 6 tysięcy ludzi. Zgromadziliśmy bagaż doświadczeń, który pomaga nam być bardzo skutecznym w tym co planujemy. Nic się jednak nie dzieje bez Twojego udziału. Wspólnie precyzujemy cel i określamy założenia.

Na małą i dużą kieszeń

Mamy świadomość, że wyzwaniem jest zorganizowanie niepowtarzalnego wydarzenia na miarę ograniczonego budżetu. W realizacji takiego przedsięwzięcia pomaga nam to, czego kupić się nie da – pomysłowość i praktyka.  

Impossible is nothing

To słowa widniejące na ścianie naszego „sztabu kreatywnego”. Z każdym projektem przesuwamy o kolejne centymetry tabliczkę z napisem „tego nie da się zrobić”. Organizacja strefy VIP na koncercie gwiazdy światowego formatu? Impreza świą­teczna w unikatowym stylu dla tysiąca osób? Takie wyzwania witamy z entuzjazmem! Napędzają nas do działania.

Nasza oferta

Bo marzenia są po to by je spełniać!

Pomagamy w organizacji podróży biznesowych i misji gospodarczych. Tworzymy niepowtarzalne wyjazdy indywidualne, grupowe wyjazdy motywacyjne i integracyjne, eventy, szkolenia a także wyjazdy nurkowe i narciarskie. Doradzamy, planujemy i dbamy o sprawny przebieg wszystkich wydarzeń. Tworzymy niepowtarzalne okazje do poznawania samych siebie, nowych miejsc, znalezienia inspiracji i zdobywania nowych doświadczeń poza murami firmy. Robimy to z pasją! Mamy za sobą ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 000 osób.