Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne są sprawdzoną formą motywowania, nagradzania i integracji pracowników oraz partnerów biznesowych. Główną zaletą wyjazdów Incentive jest element motywacji uczestników do efektywniejszej pracy, integracji zespołu, zacieśnienia przyjaźni, co przekłada się na wzrost lojalności wobec firmy. Wyjazdy motywacyjne przynoszą korzyści zarówno pracodawcy jak i pracownikom. Jest to również forma nagrody, która procentuje.

Co skuteczniej motywuje – pieniądze czy wyrazy uznania?

Bonusy finansowe są ważne, jednak ich siła oddziaływania jest nietrwała. Potwierdzają to badania, które od lat burzą mity o tej formie nagradzania.

Co daje siłę do działania?

To, co działa na dłuższą metę, to uznanie! Możemy je okazać słowami – najlepiej wyrażonymi poza murami codzienności – w wyjątkowej atmosferze lub w nietypowym miejscu.

Wyjazd zmienia perspektywę

Zrealizujmy wspólnie wyjazd,   uważnie dobierając miejsce i charakter podróży. Zróbmy to tak, by wzmocnić relacje w zespole, zacieśnić przyjaźnie i zbudować większą lojalność wobec firmy.

Wspomnienia żyją w nas cały czas

Podaruj to, czego nie da się zapomnieć. Spraw, by odżyła we wszystkich młodzieńcza pasja, zapał do pracy i ochota do życia.

Nasza oferta

Bo marzenia są po to by je spełniać!

Pomagamy w organizacji podróży biznesowych i misji gospodarczych. Tworzymy niepowtarzalne wyjazdy indywidualne, grupowe wyjazdy motywacyjne i integracyjne, eventy, szkolenia a także wyjazdy nurkowe i narciarskie. Doradzamy, planujemy i dbamy o sprawny przebieg wszystkich wydarzeń. Tworzymy niepowtarzalne okazje do poznawania samych siebie, nowych miejsc, znalezienia inspiracji i zdobywania nowych doświadczeń poza murami firmy. Robimy to z pasją! Mamy za sobą ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 000 osób.