Wyjazdy na narty 2024

  • Sky Dreams

  • Motywacja

  • incentivetravel

  • wyjazdmotywacyjny

Pamiętacie to szczęście przepełniające Was, kiedy zjeżdżając z ośnieżonego stoku wokół rozpościerają się najpiękniejsze górskie widoki jakie do tamtej pory mogliście sobie tylko wyśnić?

Zadowoleni i spełnieni zjeżdżacie na nartach o zachodzie słońca, kiedy niebo robi się pomarańczowo różowe i oświetla białe stoki, a wy chwile później rozgrzewacie się w ciepłym domku przy grzańcu z przyjaciółmi ze swojego biura.


Jeśli tęsknicie za tym tak samo jak my, to jest to najwyższy czas, żeby pozwolić sobie na taki odpoczynek. Pozwólcie więc, że zorganizujemy dla Was integracyjny wyjazd na narty tak, żeby kolejnym razem jak pomyślicie o grzańcu i górskich zimowych szczytach, być już w drodze na lotnisko z walizką gotową na śnieżną przygodę. Wyjazdy motywacyjne dla pracowników to niesamowite przeżycia, którym zawsze towarzyszą radość i większa motywacja do pracy.

 

Jaki jest najlepszy czas na zagraniczny wyjazd firmowy na narty?
Styczeń i luty to świetny moment, ale to wcale nie oznacza, że nie możemy się wybrać na górskie podboje również w marcu.

Ile dni warto przeznaczyć na taki wyjazd dla pracowników na narty?
Nasi Klienci uwielbiają długie tygodniowe pobyty za granicą, mogą się wtedy w pełni zintegrować z resztą uczestników i zrelaksować przed kolejnym intensywnym okresem w pracy. Często wybór pada także na pobyty 5 dniowe z 4 noclegami.

Dlaczego jechać ze Skydreams?
Powierzając Nam swoje plany gwarantujecie sobie bezstresowy wyjazd motywacyjny dla pracowników, organizację i obsługę na profesjonalnym poziomie, ponadpodstawowe bezpieczeństwo i co najważniejsze niezapomniane wspomnienia i świetną zabawę – wielokrotnie potwierdziły to firmy, które wybierają nas, a ich ponowne zapytania i chęć następnych wyjazdów to dla nas najlepsze potwierdzenie naszych umiejętności.